Autoryzowany Dealer Kyocera MitaATIM Systemy Kopiujące jest firmą działającą w branży od ponad 12 lat.

Plasujemy się w czołówce tych, którzy dostarczają najwyższej klasy, cyfrowy sprzęt biurowy.

Naszymi klientami są głównie urzędy, instytucje finansowe oraz korporacje. Od 2 lat poszerzyliśmy swoją ofertę o produkty dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz asortyment stanowią kopiarki cyfrowe, urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia wielkoformatowe (tzw. plotery), drukarki laserowe, niszczarki, tonery oraz cartadis - czytniki kart magnetycznych (kart plastikowych i papierowych).

Działamy jako autoryzowany dealer japońskich urządzeń KYOCERA MITA.

logo Kyocera-Mita

Zaufały nam największe i najbardziej prestiżowe firmy oraz instytucje w Polsce. Dysponujemy pokaźną liczbą Listów Referencyjnych, które chętnie Państwu udostępnimy. W obsłudze serwisowej firmy znajduje się ponad 500 kserokopiarek, a w materiały eksploatacyjne i części zamienne stale zaopatrujemy blisko 1000 klientów.

Przedstawiciele naszej firmy zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie.

Zajmujemy jedną z pierwszych lokat wśród dealerów sprzętu biurowego w Polsce. Poważna pozycja i stała dynamika rozwoju naszej firmy wynika z faktu prowadzenia konsekwentnej polityki szybkiej dostawy oraz rzetelnego serwisu. Stwarza to niezwykle komfortową sytuację dla naszych Klientów. Czas naszej reakcji na wszelkie życzenia i bieżące potrzeby Klientów jest bardzo krótki, co ma niezwykle istotne znaczenie dla funkcjonowania instytucji, w których pracują nasze urządzenia.

Zapewniamy pełen, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz oryginalne materiały eksploatacyjne po atrakcyjnych cenach, które bezpłatnie dostarczamy naszym klientom.

Jeden z nich zapytał mnie kiedyś: "Czy nigdy nie popełniacie błędów?". Odpowiedziałam - "Oczywiście, że tak. Przecież jesteśmy tylko ludźmi. Różnica polega na tym, że my, staramy się nigdy nie popełniać tych samych błędów dwa razy" ... i to właśnie dzięki takiej filozofii działania udało się zbudować tak dobre relacje z rzeszą naszych obecnych klientów. Uważamy to za osobiste osiągnięcie zespołu ATIM.

Zapraszam do współpracy

Product Manager

 
 
Created by MC
ATIM Systemy Kopiujące
ATIM Systemy Kopiujące | 60-539 Poznań, ul. Św. Wawrzyńca 1c/2 | tel. (061) 663 1993 | www.atim.pl
© 1995-2007 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Intranet | Mapa strony